zaterdag 31 juli 2010 De verbindende schakel in fotografie
Actueel
Vorige Volgende
1 maart 2010 »
door PhotoQ

Sinds vandaag is het weer mogelijk werk in te zenden voor de editie ‘Talent’ van het fotografie-tijdschrift Foam Magazine. Het internationale kwartaalblad biedt jonge fotografen uit de hele wereld de kans zich te presenteren in het Foam Magazine #24/Talent, dat in september 2010 zal uitkomen.  

Fotografen tussen de 18 en 35 jaar kunnen van 1 maart t/m 1 mei 2010 meedingen door minimaal twee en maximaal vier projecten/series in te zenden. De redactie van het Foam Magazine selecteert de winnende portfolios.
 
De ‘Talent’ versie van Foam Magazine verschijnt voor de vierde maal. Vorig jaar werd uit 900 inzendingen, afkomstig uit 53 landen, het werk van 18 fotografen gekozen. De kwalitatieve inzendingen zorgden voor een verdubbeling van de uitgave. Het werk dat onder de aandacht kwam was van Aaron Schuman, Alexander Gronsky, Amira Fritz, Anouk Kruithof, Daniel Naudé, Davide Monteleone, Elliott Willcox, João Castilho, Julian Faulhaber, Leonie Purchas, Michael Lundgren, Nadim Asfar, Peter van Agtmael, Ronald Leong, Sarah Gerats, Simone Bergantini, Taisuke Koyama en Timo Klos.
 
 
Voor meer informatie over de inschrijving:
 
Foam Magazine: Talent
 
 
Plaatsen/Stemmen op:  

Reacties (4)

1. Lucien op Dinsdag 02 maart 2010 16.51
Komt er ook zoiets voor oudere jongeren?

2. Mathilde op Dinsdag 02 maart 2010 23.07
Jammer dat ik niet mee mag doen terwijl ik op fotogebied nog piepjong ben.

3. Leo op Dinsdag 09 maart 2010 13.28
En dat terwijl er steeds meer ouderen gaan fotograferen of een opleiding gaan volgen . Ik vind het je reinste leeftijdsdiscriminatie . Alsof leeftijd er iets toe doet .

4. Jaap op Vrijdag 12 maart 2010 8.41
Tja..Die aanstormende talenten hebben we nu wel gezien. Ga es ff kijken wat er nog voor moois op de plank ligt zo hier en daar, is FOAM gelijk verzekerd van een mooie toekomst en hoeven dan in het vervolg dit soort oproepen niet meer te plaatsen.Fotografie kent maar één (leef)tijd en dat is de 'split second' van het moment.

Plaats een reactie

Maximaal 2000 tekens, 2000 tekens over.

 
Archief
© 2008 - 2010 PhotoQ | Contact | Colofon | Development by IDCA Technologies