donderdag 24 mei 2012 De verbindende schakel in fotografie
Actueel
Vorige Volgende
6 september 2009 »
door PhotoQ

De tentoonstelling die Fotodok maakte voor Fotofestival Naarden over de Belgische plaats Doel reisde begin augustus naar deze plek voor het jaarlijks terugkerende evenement de Scheldewijding & Doelse Feesten. Het doek werd flink beschadigd.

Onder grote belangstelling werd de presentatie bekeken, maar ook bewerkt, aldus Fotodok. Er werden een aantal foto’s uit het doek gesneden, die blijkbaar erg in de smaak vielen, of juist niet. Op maandag 31 augustus liep het woonrecht af in Doel. Misschien had de snijactie daar mee te maken, vermoedt Fotodok, maar dat is niet zeker: ‘We zullen het nooit weten.’
 
Aan het begin van het nieuwe culturele seizoen presenteert Fotodok de tentoonstelling At Home met werk van fotografen Ksenia Galiaeva, Bertien van Manen, Chantal Spieard, Bert Teunissen en Mirjam Tonnaer.
 
 
Plaatsen/Stemmen op:  
 
Archief
© 2008 - 2012 PhotoQ | Contact | Colofon | Development by IDCA Technologies