woensdag 23 mei 2012 De verbindende schakel in fotografie
Actueel
Vorige Volgende
27 december 2004 »
door PhotoQ

Om zich te onderscheiden van concurrenten als Sony en Canon, komt Kodak met een nieuwe lijn in de digitale fotografie die zich vooral richt op vrouwelijke consumenten.

Om grip te krijgen op haar klanten, liet Kodak door antropologen onderzoek doen naar het foto-gedrag van mensen. Ook volgde Kodak potentiële camera-kopers in winkels, om na te gaan hoe mensen uit de vele digitale camera’s hun keus maken.

Zodoende besluit Kodak met EasyShare (de digitale lijn van het bedrijf) zich meer dan voorheen te richten op de vrouwelijke consument, die doorgaans zoekt naar een goedkope, gebruiksvriendelijke camera voor snelle shots. Dit in tegenstelling tot Sony, die de mannelijke camera-liefhebbers voorziet.

Lees verder in de New York Times:
Kodak Updates Its Brownie to Compete in a Digital Age
registratie verplicht
Plaatsen/Stemmen op:  
 
Archief
© 2008 - 2012 PhotoQ | Contact | Colofon | Development by IDCA Technologies